biuro@correct-bhp.pl

+48 600 58 60 13

Get Adobe Flash player

Nasza firma correct  BHP powstała  aby w sposób  kompleksowy wspierać działania pracodawcy w kreowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań które pozwolą firmie na stworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy , a właścicielowi na spokojną działalność  w zakresie rozwoju prowadzonego podmiotu gospodarczego.

Kadra nasza jest bardzo  doświadczonym zespołem . Umiejętności poparte są wieloletnią pracą w służbie bhp zarówno w małych, średnich jak i bardzo dużych organizacjach. Nasze praktyczne umiejętności wynikające z ogromnego doświadczenie zawodowego w połączeniu  z doświadczeniem dydaktycznym, zarówno w szkolnictwie akademickim jak i prowadzeniu szkoleń wynikających z obowiązujących przepisów BHP w wielu zakładach pracy pozwoliły nam na wypracowanie wysokich standardów w tym zakresie .

Posiadamy duże doświadczenie poparte sukcesami w realizacji projektów zapewniania bezpiecznych standardów pracy w branży budowlanej. Mamy na swym koncie między innymi we współpracy z generalnym wykonawcą tryumf w konkursie  Państwowej Inspekcji Pracy  Buduj Bezpiecznie.


Podejmując współpracę z naszą firmą mają Państwo pewność, iż wszystkie usługi świadczone będą z najwyższą starannością.

Correct-BHP Marek Dębski

ul. Gościnna 8/9, 93-356 Łódź
http://www.correct-bhp.pl
biuro @ correct-bhp.pl
tel. 600 58 60 13